تاریخچه کامل شرکت برلیانس

تاریخچه کامل شرکت برلیانس

شرکت برلیانس یک شرکت تولید کننده خودرو است که درشهر شنیانگ چین واقع شده است. این شرکت در زمینه مونتاژ خودروهای: بی ام و، میتسوبیشی موتورز، پورشه، تویوتا، پینفارینان و ایتال دیزاین فعالیت دارد.

در سال ۲۰۱۰ گروه خودروسازی برلیانس به همراه شرکت‌های تابع ظرفیت تولید بیش از ۸۰۰۰۰۰ وسیله نقلیه را در سال داشتند.

شرکت‌های تابع

درحالی که این شرکت موتورهای گازوئیلی وهم‌چنین دیگراجزای مربوط به وسایل نقلیه خودروها را تولید می‌کند، ساخت خودروها توسط شرکت‌های تابع مانند برلیانس بی‌ام‌و و برلیانس شنیانگ به صورت غیرمستقیم انجام می‌شود.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌برلیانس و بی‌ام‌و

در سال ۲۰۰۳ برلیانس و بی‌‌ام‌و توافق کردند که محصولات مشخص شده‌ای از این برند لوکس خودردسازی آلمانی را در چین تولید کنند. به این ترتیب در سال ۲۰۱۰ سرمایه گذاری مشترک به تولید بی‌ام‌و سری ۳ وسری ۵ منجر شد و برنامه‌هایی برای تولید بی‌ام‌وایکس وان تا سال ۲۰۱۲ اعلام شد.

شرکت برلیانس و تویوتا

برلیانس از سال ۱۹۹۰میکروواگن را با استفاده از تکنولوژی تویوتا تولید کرده است. آنها همکاری خود را تحت عنوان “مجوز قرارداد و اتحاد بین طرفین” اعلام کردند.

شرکت برلیانس و سایپا

در سال ۲۰۱۵ برلیانس اعلام کرد که تولید مشترک با سایپا را در ایران آغاز کرده است تا مدل‌‌‌های اچ۳۰۰ واچ۲۰۰ را تحت برند سایپا تولید کند.

خودروهای سواری برلیانس در ایران توسط سایپا و پارس خودرو مونتاژ می‌شد.خانواده سری اچ۳۰۰ محبوب ترین محصول این خودروساز در ایران است که طراحی سپر جلوی آن به خودروهای بی‌ام‌و شبیه است. درحال حاضر این شرکت از ایران خارج شده است.

تاریخچه

  • در سال ۲۰۰۹ این شرکت هشتمین شرکت بزرگ تولید کننده خودرو در چین بود. در آن سال این شرکت بیش از ۱۵۰۰۰۰ ماشین سواری و ۸۰۰۰۰ مینیبوس به فروش رساند.
  • در سال ۲۰۱۰ جزو لیست ۱۰ تا از بهترین تولیدکنندگان خودرو در چین قرارگرفت و با فروش نیم میلیون دستگاه رتبه نهم را به خودش اختصاص داد.
  • در سال ۲۰۱۱ این شرکت ۵۲۳۵۰۰ دستگاه تولید کرد و رتبه هشتم در میان تولید کنندگان وسیله نقلیه در چین را دارا شد.
  • تا قبل از سال ۲۰۰۱ می‌توان رد ماشین‌های برلیانس را در تولیدات شنیانگ یافت که ۱۰ سال بعد از آن ماشین‌های جین‌بی را تولید کرد. اولین مینی‌بوس‌های برند جین‌بی تکنولوژی تویوتا را به نمایش گذاشتند.
  • در سال ۲۰۰۲ این شرکت خط تولید جداگانه‌ای برای تولید خودروهای برلیانس ایجاد کرد.

شرکت بازرگانی آقازاده

شرکت بازرگانی آقازاده در تلاش است تا با وجود مشکلات موجود، با کیفیت ترین قطعات خودرو را با کمترین سود و بهترین قیمت برای شما مشتریان عزیز در سراسر نقاط ایران ارسال کند. لازم به ذکر است تمامی قطعات موجود، دارای استاندارد هستند و به‌صورت مستقیم به کشور وارد می‌شود. ما همواره برآنیم تا رضایتمندی مشتریان خود را به بهترین نحو جلب نماییم.

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت بازرگانی آقازاده به آدرس www.brillianceir.com مراجعه فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *